העבודה עם סאלי נתנה לי תקוה חדשה, שאני יכולה להיות באינטימיות עם אנשים, לאורך זמן. עד לא מזמן, היתי צריכה כל הזמן להדחיק את הכעס שלי, והיתי נשארת תקועה. היתי צריכה הפסקה מאנשים, להתרחק, היתי צריכה לנוח מהם. אפילו האנשים האהובים עלי ביותר, כמו ביתי, דורכים לי על יבלות ומעלים בי התנגדויות, ולא ידעתי מה לעשות עם זה.

עשיתי פשלה במטבח וזה הצחיק אותי

עכשיו אני יכולה בסוף היום, או לפעמים תוך כדי היום, "להתמקד" בדברים שעולים. זה מה שסאלי לימדה אותי. פחות עניינים הולכים ונצברים אצלי, ולכן גם פחות כעס עולה בי בזמן אמת. אני מוצאת את עצמי יותר בתקשורת. למשל תקשרתי עם ביתי, והתנצלתי, על זה שביום מסוים התווכחתי איתה בצורה לא נחמדה על עצה שהיא נתנה לי. אני פחות כועסת על עצמי. למשל, עשיתי פשלה במטבח, וזה הצחיק אותי. לא כעסתי על עצמי. התחדדה לי ההבנה, שזה לא שאני לא בסדר כשאני כועסת, אלא שאלו פשוט דברים שעולים אצלי. אני יותר רגועה. אני אפילו מבשלת בצורה יותר מסודרת, פחות בלגניסטית.

יש לסאלי הרבה סבלנות ללמד

יש לסאלי הרבה סבלנות ללמד, לא להלחיץ, והיא הולכת לאט לאט. שמעתי הרבה על הגישה הזו, ולא כל כך רציתי ללמוד אותה. העדפתי להשתמש בטכניקות אחרות שאני כבר מכירה. בסוף תפסתי את העניין, וזה שינוי גדול בחיי.

אולי יעניין אותך גם: