יש לי חברה שרוצה לרזות. אחרי תקופה ארוכה שבה שמרה על כללי אכילה מסוימים, היא נשברה ופרקה כל עול, ומאוד התקשתה לחזור. הצעתי לה להשתמש בשירותיך. היא אמרה לי: בעצם, אני לא באמת צריכה מאמן או דיאטן או כל דבר אחר. אני יודעת בדיוק מה אני צריכה לעשות. אני פשוט לא מצליחה לעשות את זה.

כשפניתי אלייך, היו לי מחשבות דומות בראש. ידעתי בדיוק מה אני צריכה לעשות. רק לא הצלחתי לעשות את זה. חשבתי לעצמי, שאני צריכה לשלם לאדם חיצוני, להתחייב לאדם חיצוני, כדי שיהיה שוט מעל ראשי שיסייע לי לעשות את זה. היום אני מרוויחה יותר ומשתלטת על כל המשימות ביעילות.

כוונים נהדרים ומפתיעים

אמנם אנחנו מכירות עוד לפני שהתחלתי להתאמן איתך, וידעתי שאת אדם נעים, אינטליגנטי ובעל תובנות רבות, אבל בכל אימון שלנו, אני מופתעת מחדש מהכיוונים המפתיעים והנהדרים שאליהם את לוקחת אותי.

כשפניתי אלייך, היתה לי בראש רשימה של דברים שאני רוצה להשתלט עליהם, שהיו קשורים לעסק שלי ולבית שלי, ואנחנו אמנם משתלטות עליהם באימונים שלנו, אבל אני מקבלת כל-כך הרבה יותר ממה שהעליתי בדעתי שאקבל ממך, ועל כך אני רוצה להודות לך.

גמילה מקריאה ומגלישה יצרה אצלי שינוי

למשל, זרקור על דברים שבכלל לא הבחנתי בקיום שלהם, כמו ההתמכרות לגלישה. כלומר, הרגשתי שאני גולשת קצת יותר מדי, אבל לא ראיתי כמה זה חוסם אותי. והכי חשוב: שפתאום יש לי יותר זמן לילדים. אני הרי בחרתי להישאר בבית כדי להיות איתם, וממש לא הבחנתי כמה זמן שלי אני מבזבת על שטויות במקום לעשות את אחד הדברים שאני הכי נהנית לעשות: להיות עם הילדים. לא הבחנתי כמה מה שאני קוראת לו "מנוחה", בעצם רק מעייף אותי, משתק אותי, מותיר אותי בחוסר תזוזה. היום אני כמעט שלא עושה את ה"מנוחה" המעייפת הזו, ובמקום זה נחה באמת, או משחקת עם הילדים, או עושה דברים שמקדמים את העסק שלי והמשימות שלי, או עושה משהו כיפי בשביל עצמי.

אז תודה, ובואי נמשיך ככה.

שלך,
דניאלה

אולי יעניין אותך גם: