נעים להכיר

שלום, אני מאמנת אישית ועסקית מזה 24 שנים. אימון אישי ועסקי הוא העיסוק הבלעדי שלי, והקדשתי את חיי לצבירת ידע, כלים ונסיון בכל תחום רלוונטי. עבדתי עד היום עם בערך 2000 איש, בעיקר דרך שיחות וידאו. אני עצמאית שמפרנסת היטב את שני ילדי. גרה בחיפה.

ההשכלה שלי:

  • מדעי המחשב, בהצטיינות, מהטכניון M.Sc
  • פיסיקה, בתוכנית המצוינים בטכניון B.Sc
  • 12 שנות הכשרה ונסיון באימון אישי וקבוצתי, בחברת לנדמרק
  • 5 שנות הכשרה בגישה הפילוסופית-פסיכולוגית "פוקוסינג", מוסמכת להכשרת מורים ע"י TFI

  • עשרות קורסים והשכלה נוספת בתחומים מגוונים של מדעי המוח, ADHD, טיפוסי אישיות, שווק ועוד

החשיבה, ההתנהגות והגדילה של אנשים ושל עצמי עניינו אותי מגיל צעיר מאוד. אהבתי ללמד חשבון מכיתה ג' – תמורת מטבעות של חמישה שקלים ישנים, או ממתקים. הסתכלתי על ילדים שהרגשתי שהם מקובלים ממני – וניסיתי להבין מה הם עושים שם. מה הסוד הפנימי שלהם, שאם אבין אותו אוכל ליישם אותו על עצמי. כשלחברותי היו "סקטים" ולי לא, אני היתי המאמנת שלימדה אותן להחליק. אהבתי ללמד ולהדריך.

מגיל 12 התחלתי ללמד שיעורים פרטיים בכמויות. אהבתי את האתגר שהציבו ילדים מתקשים, ואהבתי להצליח איתם. היתה לי סבלנות וחשיבה ליניארית שעזרה להם, והיתי מצליחה לאתר את שורשי הקושי.

המעבר שלי לאימון אישי

מגיל 8 התחלתי להחשף, דרך אימי, לתפיסות של קואצ'ינג – כפי שהביאה אותם לארץ חברה בשם לנדמרק. היא התחילה ללמד ולאמן אותי בתפיסות האלה שהפכו לשפה טבעית עבורי, והתחלתי ללמוד אותה פורמלית בגיל 15. אח"כ למדתי גם כלים לעבודה רגשית, אבל כל זה לא נתפס אז בארץ כעיסוק. לכן הלכתי ללמוד בטכניון את הנושא הבא בסדר העניין, עבורי – פיסיקה. ובהמשך מחשבים. עד שיום אחד התעוררתי עם תואר שני במחשבים, אמא בבית עם שני ילדים קטנים, לא באמת רוצה הייטק ואקדמיה ובטח שלא רוצה לעבוד מחוץ לבית כל היום – ורואה שבארץ פרח בינתיים תחום של קואצ'ינג. כולם קואצ'רים. אז כנראה שגם אני יכולה. חזרתי לאהבתי הראשונה והמתמידה ביותר – אימון. חיפוש נלהב, עם כל אדם שפונה אלי, של הכוון המדויק. של שורש הקושי – שמאפשר התקדמות. לא בהכרח במאמץ רב. יותר כמו ילד שמחפש פתח קטן בגדר, או וריאציה מלהיבה של משחק משעמם.

כלים עמוקים נוספים

בהתחלה עבדתי בכלים מאוד מחשבתיים, כפי שלמדתי. אח"כ הבנתי שחסר לי משהו. יש פער בין המחשבה, הרציונל, ההבנה – לבין הביצוע, ושום כלי שהוא מחשבתי נטו לא יכול לכסות עליו. יצאתי לחיפוש. מצאתי בתחילה את "יעוץ הדדי" – טכניקה של פורקן רגשי, שלוקחת סערה רגשית והופכת אותה לשקט. זה עבד יפה עם חלק מהאנשים וחלק מהנושאים, אבל עוד לא סיפק אותי. חיפשתי ומצאתי את "פוקוסינג" (התמקדות). שבה התאהבתי עוד יותר. זו פילוסופיה וגישה פסיכולוגית שפותחו בשנות ה – 50 ע"י פרופסור ג'נדלין, ונלמדת ומיושמת ברחבי העולם. פוקוסינג מבוסס על הקשבה לתחושות הפנימיות – גם רגשות ומחשבות אבל גם דימויים פנימיים ותחושות פיזיות בגוף, ומשם הן משתנות. כאן כבר יכולתי לעבוד עם כמעט כל נושא אישי שלי ושל אחרים. התחלתי ללמוד את הגישה הזו באינטנסיביות, כולל לימודי מספר קורסים בחו"ל. לימדתי בארץ ובעולם, קיבלתי הסמכה והכשרתי 12 מורים בגישה. זוהי גישה רכה, מקבלת – ובעל עוצמה מפתיעה ליצירת שינוי עמוק. כתבתי ספר שמלמד את הגישה הזו לעבודה עצמית, לעבודה בין השיחות איתי ולמי שרוצה ללמוד את הכלי לעבודה עם לקוחות.

לאט וברוגע

אחרי 5 שנים שבהן נסעתי בעולם, למדתי פוקוסינג, פיתחתי גישה משלי, לימדתי קורסים שלמים והנחיתי בכנסים, כתבתי חומרים באנגלית שתורגמו גם לגרמנית – חזרתי הביתה. אני עושה רק שיחות אישיות, ומשקיעה בטיפוח מקורות ההשראה שלי. אני שואבת השראה מתרגול קבוע של יוגה, פוקוסינג, ספורט מסוגים שונים – ריצה ושחיה בעיקר, והרבה קריאה ושיחות עם קולגות מכל העולם.

דברו איתי

בשיחה קצרה ללא תשלום, אוכל בד"כ להבין איפה אתם עומדים.
משם נבין האם כדאי שנתחיל.
ואם אתם כבר מוכנים לזוז, אז קדימה!

דברו איתי

בשיחה קצרה ללא תשלום, אוכל בד"כ להבין איפה אתם עומדים.
משם נבין האם כדאי שנתחיל.
ואם אתם כבר מוכנים לזוז, אז קדימה!